Šodien, 19.maijā, parlamentā notikušajā nevalstisko organizāciju (NVO) forumā Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga savā noslēguma uzrunā akcentēja pilsoniskās apziņas nozīmi, kas ietver izpratni par demokrātijas procesiem un aktīvu pilsonisko iesaistīšanos, norādīja, ka tā ir būtiska, lai nodrošinātu efektīvu parlamentāro demokrātiju. K.Zonberga uzsvēra, ka tikai ar informētu un iesaistošu pilsonisko apziņu mēs varam veicināt politisko līdzdalību un drosmi iestāties par savām vērtībām un interesēm lēmumu pieņemšanas procesā. K.Zonberga norādīja, ka neatņemama sastāvdaļa parlamentārajā demokrātijā ir atklātība, paredzamība un atbildība.

Juridiskās komisijas (turpmāk – Komisija) sēdēs, izskatot likumprojektus, Komisija uzklausa dažādus viedokļus, kurus pauž ne tikai valsts pārvaldes institūciju pārstāvji, bet arī nozaru eksperti, arodbiedrību, dažādu nevalstisko organizāciju (turpmāk – NVO), biedrību un nodibinājumu pārstāvji.

Lai veicinātu kvalitatīvu un efektīvu komunikāciju starp Komisiju un NVO, aicinām NVO sadarbībai ar Komisiju pieteikties This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.